tło strony

> O-nas

O nas

Salon drzwi i okien – O nas

Wiedząc, jak dużą uwagę poświęcasz temu, by w swoim nowym mieszkaniu czuć się komfortowo, zapraszamy Cię do odwiedzenia firmy DESART. To salon drzwi i okien, w którym wspólnie dokonujemy istotnych dla charakteru wnętrza wyborów, nie zapominając o tym, że to detale stanowią o efekcie końcowym.

Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez zakup drzwi, okien oraz produktów uzupełniających, takich jak klamki i parapety. Nim zdecydujesz się na najbardziej odpowiedni model z szerokiej palety producentów, oferujemy Ci fachowe doradztwo szyte na miarę Twoich potrzeb.

Pomagamy w doborze produktów, które w Twoim wnętrzu będą prezentować się najlepiej; korzystając z licznych próbników dobieramy nasze produkty uwzględniając kolorystykę ścian czy podłóg; znajdujemy nietypowe rozwiązania (tzw. kontrakty) wśród producentów; wreszcie, oferujemy wsparcie architekta w aranżacji wnętrz. Wybór drzwi to dopiero „połowa sukcesu”. Po ustaleniu warunków cenowych, które będą dla Ciebie satysfakcjonujące i złożeniu zamówienia, przystępujemy do montażu. Gwarantujemy wykonanie dokładnych pomiarów w Twoim mieszkaniu, transport zakupionych produktów i doświadczonych montażystów.

Firma DESART pomaga dokonywać wyborów drzwi i okien już od 25 lat, wspólnie z klientami nadając ich wnętrzom wyjątkowego charakteru. Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą drzwi wewnętrznych. Oferujemy również drzwi stalowe Delta oraz specjalne drzwi antywłamaniowe. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów. Nie boimy się wyzwań – wspólnie wykończymy Twoje mieszkanie spełniając wszelkie wymagania.

Zapraszamy do DESARTU!